Regulamin

REGULAMIN MYJNI KARCHER

1. Ręczna myjnia samochodowa, zwana dalej myjnią, świadczy usługi w imieniu i na rzecz INTERVIP PLUS S.C., z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 267 
2. Myjnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:30 do 21:00, w niedziele od 10:00 do 20:00
3. Myjnia świadczy usługi wszystkim typom samochodów mogących wjechać na parking C.H. STARY BROWAR oraz motocyklom, quadom i skuterom wodnym.
4. Pełny zakres usług myjni oraz obowiązujące ceny tych usług wyszczególnione są w cenniku. Podane ceny są cenami brutto. 
5. Płatność za usługę następuje bezpośrednio po jej wykonaniu, w formie gotówkowej lub bezgotówkowej ( karta płatnicza ) w biurze myjni.
6. Usługi w myjni odpowiadają standardowi mycia sprzętem i chemią firmy KARCHER. 
7. Każdorazowo przed rozpoczęciem mycia kierownik myjni dokonuje oględzin pojazdu. W przypadku zauważenia przez niego lub zgłoszenia przez klienta jakichkolwiek uszkodzeń, mogących się powiększyć w trakcie mycia lub wpłynąć w jakikolwiek sposób na stan pojazdu, kierownik myjni może odmówić wykonania usługi. 
8. Firma INTERVIP PLUS S.C. ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością w ramach myjni. 
9. Po zapłaceniu, obejrzeniu na parkingu pojazdu i opuszczeniu pojazdu z parkingu, reklamacji nie uwzględnia się. 
10. Zlecenie kierownikowi myjni wykonania dowolnej usługi, wchodzącej w zakres usług myjni, jest równoznaczne z akceptacją ceny tej usługi (zgodnie z obowiązującym cennikiem) oraz akceptacją wszystkich postanowień niniejszego regulaminu. 
11. Wszelkie informacje na temat oferty myjni i aktualnych promocji znajdują się na stronie internetowej www.myjniekarcher.pl lub w biurze myjni.
12. INTERVIP PLUS S.C. nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w samochodzie rzeczy wartościowe i gotówkę (sugerujemy pozostawienie tych przedmiotów w biurze myjni).
13. Foteliki samochodowe zamontowane wewnątrz pojazdu, zostaną zdemontowane przez pracowników myjni. Ich ponowny montaż leży po stronie użytkownika/właściciela pojazdu ze względu na fakt, iż jego niewłaściwe zamontowanie mogło by nieść za sobą niebezpieczeństwo błędu montażu.
14. INTERVIP PLUS S.C. nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe wskutek mycia wysokim ciśnieniem wody ( dotyczy miejsc gdzie samochód był szpachlowany i szpachel jest popękany lub uszkodzony lakier, naderwane listwy plastykowe, wkłady lusterek uszkodzone etc.).
15. Klient powinien poinformować kierownika myjni o nadmiernie rozgrzanych tarczach hamulcowych by uniknąć ich odkształcenia.
16. Samochód na stanowisko myjni wprowadza i wyprowadza wyłącznie kierownik myjni.
17. Klient zobowiązany jest przekazać kluczyki od samochodu tylko i wyłącznie kierownikowi myjni.

Myjnia3

 

STARY BROWAR
Parking Poziom -2

ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
tel. 061 667 11 11
skype: browar.intervip
e-mail: browar@myjniekarcher.pl

Poniedziałek-Sobota 9.00 - 21.00 
Niedziela 10.00 - 20.00

- czytaj więcej.

GALERIA PESTKA
Parking Poziom -1

Al. Solidarności 47, 61-696 Poznań
tel. 061 820 34 29
skype: pestka.intervip
e-mail: pestka@myjniekarcher.pl

Poniedziałek-Sobota 9.00 - 21.00 
Niedziela 10.00 - 20.00

- czytaj więcej.

POZNAŃ CITY CENTER
Parking Poziom 0

ul. Stanisława Matyi 2, 61-586 Poznań
tel. 723 70 00 11
skype: myjniakarchercitycenter
e-mail: citycenter@myjniekarcher.pl

Poniedziałek-Sobota 9.00 - 21.00
Niedziela 10.00 - 20.00

- czytaj więcej.

Wymiana opon

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, Firma Intervip Plus – Myjnie KARCHER, stworzyła nową usługę – Expresową Wymianę Opon - czytaj więcej

Wypożyczalnia boxów dachowych

Boxy dachowe doskonale sprawdzają się przy przewozie bagażu, nart, wózków dziecięcych, wędek lub innego sprzętu sportowego - czytaj więcej

Czyszczenie klimatyzacji

Poprawnie działająca klimatyzacja samochodowa gwarantuje właściwą wymianę powietrza wewnątrz auta, pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury i poziomu wilgotności - czytaj więcej.